אירועי חברות

במועדון בי הפי!

 בין אם מדובר בחברה קטנה של כמה עשרות עובדים, או בחברת ענק המעסיקה אלפי עובדים, אחת הדרכים לחזק את הקשר עם העובדים היא באמצעות קיום אירועי חברה. אירועים כאלה עוזרים לעובדים להכיר אחד את השני, לקחת הפסקה משגרת העבודה האינטנסיבית, והם תורמים לחיזוק תחושת המוטיבציה והמחוייבות של העובד לחברה, כך שכולם מרוויחים מקיום אירועי חברות! האופי שלהם שונה מאוד משל אירועים פרטיים שאנחנו נוהגים לפקוד, והם תמיד יוקרתיים ואלגנטיים יותר, אך עם זאת זוהי הזדמנות עבור העובדים להכיר באווירה יוצאת דופן. מסיבה זו, מקום לאירוע חברה מוצלח הוא זה שישכיל לשלב בין סטנדרטים גבוהים בכל התחומים (מזון, מוזיקה, שירות, מכשור), לבין היכולת ליצור אווירה אינטימית ופתוחה שתאפשר לעובדים להנות, ולא להרגיש בעבודה. בחירת מקום יוקרתי ומרשים תגרום לעובדים להתגאות במקום העבודה שלהם, ותתרום לעבודתם העתידית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מספר טיפים לאירוע בת מצווה יותר ממשולם! 

אירועי חברות יכולים להתקיים במגוון רחב של מקומות, ולכלול סוגים רבים של הפעלות, הכל אפשרי ותלוי כמובן בתקציב וברצונותיו של מזמין האירוע. כאשר בוחרים מקום לאירועי חברה יש להתחשב בכמה גורמים חשובים שיכולים להשפיע ולעצב את אופי האירוע. מה היקף האירוע ולמי הוא מיועד? האם מדובר באירוע חברה לעובדים בלבד, או שיגיעו אליו גם לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים? כמובן שעובדי החברה יעריכו את ההשקעה, אך במידה ומדובר במוזמנים מחוץ לחברה יש לוודא שהאירוע שלכם ישאיר את הרושם המתאים, כזה שימשוך אליכם לקוחות עתידיים, ויטפח את המוניטין שלכם. אילו פעילויות מתאימות לחברה שלכם? האם לעובדים שלכם מתאים יום כיף בספא, חוויה אתגרית בשטח, או מסיבה עד שעות הבוקר? שיקולים אלו בהחלט ישפיעו על בחירתכם. האם אתם זקוקים לתנאים מסוימים, כמו מסכים או במה? מקום לאירוע חברה צריך להתאים גם לדרישות שלכם ולאופן שבו תכננתם שהאירוע יתקיים בו. במידה ואתם מתכננים לשלב באירוע שלכם הופעה או הקרנה של סרט, חשוב לוודא שהמקום מסוגל להציע אמצעים טכניים מתאימים. היכן ממוקמת החברה? את האירוע מומלץ לערוך במיקום שיאפשר למוזמנים שלכם להגיע בקלות, ולא הרחק ממיקום החברה עצמה, וכמובן שחשוב לוודא שיש מספיק מקומות חניה לכל העובדים. לסיכום, בבחירת מקום לאירועי חברה יש להשקיע מחשבה ותכנון על מנת שתוכלו להתאים את האירוע ואת המקום לחברתכם, ולא להיפך. אירוע חברה עבור ארגון שיש בו מספר רב של עובדים יכול ליצור רושם עז לאורך זמן, ולכן כדאי לנצל את ההזדמנות ולהעניק לעובדים שלכם חוויה שלא ישכחו.

מסיבות חברה במועדון בי הפי

במועדון בי האפי חוגגים גם מסיבות חברה, עם הפעלות, אטרקציות כיבוד קל ומאכלים, שוקולד ושתייה אלכוהולית או קלה, מסיבות חברה וערבי חברות ועסקים חוגגים במועדון בי האפי, ערבי קזינו, משחקים אלקטרונים, אטרקציות למבוגרים. במועדון בי האפי חוגגים שלל עסקים וחברות מאזורים בשרון כגון הוד השרון, רעננה, כפר סבא ועוד.. מסיבות חברה נועדו לשמח עובדים, חברים שחזרו יחדיו מטיולי משפחות, ערבים מיוחדים וחגיגות הצלחה, הרמת כוסית ועוד שלל אירועים משמחים ששווה לעשות בשבילם חגיגה המועדון בי האפי ברעננה. במועדון תוכלו למצוא מגוון אטרקציות מיוחדות וחדשניות, השור הזועם, משחקי סוני וWII, משטחי ריקוד, שלחנות סנוקר ופוקר. אצלנו חוגגים עד אור הבוקר! למסיבות חברה ניתן להזמין קייטרינג, כיבוד קל, דוכן קרפ צרפתי , שתייה קלה וגם חריפה, אנחנו במועדון דואגים לכך שתהנו ושמסיבות החברה שלכם יהיו מוצלחות ומושלמות, במועדון דואגים לכל פרט החל מדרכי הגעה ועזרה בכך ועד הפריט האחרון במוזיקה שאתם שומעים. אצלנו במועדון חוגגים גם ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות חברה וימי הולדת למבוגרים.

לפרטים נוספים