הפקת אירוע עסקי

אירוע עסקי הוא אירוע לכל דבר, אך הוא נבדל ממנו בפרט אחד חשוב – מעבר להנאה ולאווירה שהוא מעביר, הוא נועד גם להעביר תוכן כלשהו. הפקת אירוע עסקי מתנהלת בצמוד אליכם – אתם מכתיבים את אופי האירוע ואת הרעיון אותו אתם מעוניינים להעביר, ובהתאם לכך נבחרים המיקום, המיתוג, המוזיקה, העיצוב ואפילו האוכל. אירוע עסקי הוא בעצם הגדרה כוללת ומקיפה לשלל האירועים המאורגנים תחת חסות החברה שלכם, והוא מכסה מגוון רב של אפשרויות: יום כיף צוותי, סדנת גיבוש מחלקתית, נופשים לעובדים ולבני משפחותיהם, כנסים עסקיים, אירועי השקה, ועוד. לכל אירוע כזה יש מטרה אחרת, ולכן כדאי ומומלץ לפנות אל אנשי מקצוע המתמחים בכך, חברות הפקת אירועים עסקיים.

כיצד תוכלו להערך לאירוע העסקי הבא שלכם?

הפקת אירועים עסקיים הוא תחום תחרותי מאוד, וכאשר אתם מתכננים אירוע כזה, חישבו היטב על המטרות שעומדות מאחוריו- מיהם המוזמנים לאירוע? האם מדובר בעובדים בלבד, אולי אירוע בוטיק משפחתי שיאפשר לשלב גם את בני משפחותיהם? או אולי מדובר באירוע עסקי פתוח, שאליו יוזמנו גם משקיעים חדשים או לקוחות פוטנציאליים לחברה שלכם, מה שישנה לגמרי את מטרת האירוע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מטרת האירוע?

מה המטרה שאתם שואפים להשיג? האם אתם מעוניינים ליצור קשרים חברתיים חדשים בין העובדים במשרד שהקמתם לא מזמן, או שאתם רוצים לרענן את העובדים הותיקים שלכם, ולשבור קצת את השגרה שלהם? איפה ייערך האירוע? האם המיקום שנבחר יכול לספק לכם את מירב האופציות עבור האירוע שלכם? לסיכום, הפקת אירוע עסקי כרוכה בלוגיסטיקה רבה. ניתן כמובן לעשות זאת באופן עצמאי, אך ייתכן שתעדיפו לבחור חברת הפקות שתוכל להפיק את האירוע עבורכם ותדאג לכל הפרטים הקטנים, החל בבחירת המיקום, התפריט והקונספט, ועד הושבת המוזמנים באולם, כל זאת באישורכם ועל פי רצונותיכם.

כאשר ניגשים לתכנן אירוע כזה, יש כמובן לקחת בחשבון את המטרות שלו, והן אלה שישפיעו בסופו של דבר על ההפקה עצמה. ככל שההתאמה בין המטרה לבין הביצוע תהיה טובה יותר, כך הנאת העובדים והמוזמנים תהיה רבה יותר, ותחושת הגאווה שלהם ממקום העבודה תגדל. הפקת אירוע עסקי יעילה תביא לתוצאות אפקטיביות גם בטווח הארוך – עובדים שנכחו באירוע מרשים ויוצא דופן ירגישו מחוייבות רבה יותר כלפי מקום העבודה שלהם, וכתוצאה מכך סביר שתפוקת העבודה שלהם תגדל, וכך גם המוטיבציה שלהם והנכונות שלהם לתרום ולהיות יעילים במקום העבודה. כיום יש בשוק עשרות חברות המציעות שירותי הפקת אירועים לחברות, וכל אחת מהן מציעה אינספור אפשרויות ייחודיות להפקה שלכם. תוכלו למצוא למשל הפקות מבוססות תוכניות ריאליטי (כמו המירוץ למיליון או הישרדות), קונספט המאפשר לעובדים שלכם לשפר את יכולות שיתוף הפעולה שלהם וליצור קשרים חדשים עם חבריהם לעבודה. הפקות אחרות יכולות להיות מבוססות על רעיון, כמו למשל מסיבת תחפושות בעלת נושא מסוים, רעיון שיוצר תחושה של אחדות ושיתוף עם יתר העובדים.