הפקת כנסים

כאשר מחליטים לערוך כנס או יום עיון לחברה, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, והכל תלוי בכם, כמארגנים, ובמטרת הכנס שאתם מארגנים. בבחירה של מקום לכנס כדאי להתחשב בקהל היעד שלכם ובצרכיו, ולוודא שתצליחו להפיק את המירב מהאירוע שלכם. ארגון כנסים מבוצע על ידי חברות הפקה שונות, ועליכם, כמזמיני האירוע, להשכיל לבחור בזו המתאימה לכם ביותר. מקומות לכנסים (וגם אולמות לכנסים) אפשר למצוא היום בכל רחבי הארץ, אך גם אותם יש לבחור בהתאם לצרכים שלכם. כל מקום לכנסים יכול לספק לכם מגוון של אפשרויות להעברת המסר שלכם בצורה הטובה ביותר.

איך בוחרים מקום לכנס?

אז, החלטתם כבר על מסר, הגדרתם את קהל היעד שלכם, אפילו עיצבתם את המיתוג לכנס שלכם, אבל איך מחליטים היכן? הפקת כנסים היא משימה לא פשוטה, ובמיוחד שלב בחירת המיקום. קיימים עשרות אולמות לכנסים, והבחירה הסופית שלכם צריכה להיות אופטימלית לצרכי הכנס שאתם מארגנים, ולסוג התוכן שאתם מעוניינים להעביר בו. מקום לכנסים גדולים, למשל, לא יתאים לכנס קטן, כיוון שהוא עלול להראות ריק ולא נעים, או מקומות לכנסים שאין בהם ציוד אלקטרוני מתקדם מספיק, שאולי עלולים להתאים פחות לכנסים של חברות בתחום ההיי טק והטכנולוגיה. כנס טוב הוא כזה שלא משרה אווירה של סביבת עבודה "רגילה", אלא מצליח לשבור שגרה, וגורם לעובדים להרגיש שהם חלק מאירוע חברתי יוצא דופן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הפקת כנסים  מחוץ למסגרת

הפקות כנסים יכולות להתבצע כמובן באופן עצמאי ובתוך תחומי החברה, אך רצוי להעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום, ובעלי ניסיון קודם של ארגון כנסים. ישנם גם אירועי חברה וכנסים המשלבים פעילות מגוונת יותר, ואינם "נופלים" לתחום הסטנדרטי של הרצאות פרונטליות באולם. הפקות כנסים מסוג זה ניתן יכולות להעזר באולמות אירועים המאפשרים לקיים כנסים בעלי אופי זה, והם מציעים, בנוסף לנוחות של מקומות ישיבה ועזרים טכנולוגיים (כמו מקרן או מסכי פלזמה), גם שירות קייטרינג מובנה, המאפשר לכם ליצור כנס מרשים ויוצא דופן. חשוב לזכור שהכנס שאתם מארגנים מהווה הזדמנות למוזמנים שלכם לקבל הצצה על החברה שאתם מייצגים, לכן חשוב ליצור אירוע בוטיק ייחודי, המשקף אתכם (ואת החברה שלכם) בצורה הטובה ביותר. הקפידו לבחור מקום שיתאים לאופי המוזמנים שלכם, דאגו למתג את האירוע בצורה מושכת ונכונה, בחרו בקייטרינג שיתאים למקום, ויותר מהכל – החליטו על המסר שאתם שואפים להעביר לקהל היעד שלכם, במידה ותצליחו להעביר אותו אל המוזמנים שלכם, תדעו שהצלחתם בארגון הכנס!