ימי כיף לחברות

מי לא אוהב לצאת קצת מהשגרה? תמיד חשוב להתרענן קצת, והדבר חשוב במיוחד כשמדובר בשגרת עבודה יומיומית. כאשר עובדים בחברה עם אותם האנשים, קל להתרגל לימים עמוסים ומתוחים, מה שעלול בסופו של דבר לפגוע גם בעובד עצמו, וגם בשיתוף הפעולה בין העובדים. למטרה זו נועדו ימי כיף וגיבוש. הפקת ימי כיף לחברות היא משימה לא פשוטה, אך בהחלט ניתן להקל עליה באמצעות תכנון נכון.

למה ימי כיף חשובים לעובדים ולחברה?

  • קודם כל – בודקים. שווה לבדוק עם העובדים מה הם היו מעדיפים לעשות. ייתכן מאוד שחלקם עבדו כבר במקומות עבודה אחרים ונתקלו בסוגים שונים של ימי כיף, מהנים פחות או יותר, ולכן מומלץ לקבל מהם את חוות דעתם.
  • כעת צריך להחליט על אופי הפעילות: מה התקציב האפשרי? האם יש מגבלות של זמן ומרחק? כמה אנשים עתידים להשתתף בפעילות? האם יש מטרה מתודית מאחורי הפעילות המאורגנת? ועוד.
  • הפקת ימי כיף היא אפשרית באופן עצמאי, אך ניתן, כמובן, לפנות לחברה מקצועית שהתמחותה היא הפקת ימי כיף לחברות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה האפשרויות שלכם?

הכל אפשרי, והכל תלוי בתקציב שלכם, ובאופי הפעילות שאתם מעוניינים לבצע. אם אתם מעוניינים לאתגר את העובדים שלכם, ולהעניק להם יום פעילות שודאי יתרום לעבודתם המשותפת, ארגנו להם יום תחרותי המשלב אתגרים ספורטיביים וחשיבתיים. אם אתם חושבים שהם זקוקים למנוחה ולהתרגעות – שלחו אותם ליום כיף בספא. אפשרות נוספת היא לצאת יחד להופעה או לסרט, ולשלב את הפעילות עם ארוחה. השקיעו בעובדים שלכם – תנו להם להבין שהם המשאב הכי חשוב בחברה שלכם, ותזכו לקבל מהם תמורה בצורת עבודה אפקטיבית ומהנה יותר. הכירו והתייעצו איתם על מנת שתוכלו להפיק עבורם את אירוע החברה המתאים ביותר בשבילם.