חגיגה במועדון בר מצווה

רק במועדון בי הפי!

בר מצווה חוגגים במועדון בי - הפי, במועדון בי הפי זה לא רק בר מצווה, יש לנו מגוון אטרקציות מגוונות כגון:  שולחנות משחק, תחנות מולטימדיה, גיטר הירו, פרו אוולושן, באולינג, כדורסל אלקטרוני, אגרוף אלקטרוני, הפרה המשוגעת, מגנטים, בר אקטיבי, פונדו שוקלד, דוכני מזון ועוד מגוון אטקרציות על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם! במועדון בי הפי חוגגים בר מצווה גם  מכל אזורי השרון.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אטרקציות במועדון בר מצווה - ממש כמו בחלום!


פעילות אשר משתפות את כל החברים באטרקציות בבר מצווה גורמת להנאה משותפת לכולם ובייחוד לך! חוגג הבר מצווה.
תוכלו למצוא במועדון בי הפי אשר שוכן באזור השרון וממוקם ברעננה מגוון אטרקציות לבר מצווה, מגוון פעילויות, דוכני אוכל מגוונים כל אלו יבטיחו לכם בר מצווה שלא ישכחו גם בעוד מאה שנה! וכמובן לדאוג שלא יהיה רגע קט של נחת במסיבת בר המצווה שלך ושכולם יהנו בכל רגע נתון!

זה ידוע שזה לא פשוט להתחיל לתכנן את אירוע בר מצווה , ושזהו האירוע של פעם בחיים והכל צריך להיות מושלם, הגאווה והרצון העז של המשפחה לחגוג מסיבה מרשימה, מתגבר ככל שהבן מגיע לגיל המצוות. לבר מצווה קיימות המון אפשרויות לחגוג ובדרך כלל בעל השמחה הוא זה שקבוע היכן לחגוג את בר המצווה שלו, אולם אירועים, גן אירועים, מועדון אירועים או אולי טיסה מסביב לעולם.
מועדון בי האפי בדרך כלל עוזר למעורערים שלא יודעים כיצד ואיפה לחגוג את בר מצווה שלהם, ברגע שבעל השמחה רואה את המועדון הוא מתפעם מכך ובדרך כלל לאחר כמה משחקים ואטרקציות גם לא רוצה לעזוב את המקום ומשתוקק לרגע חגיגת בר המצווה, בדרך כלל משולב בבר מצווה גם אוכל מקייטרינג, מוזיקה טובה, המון חברים ושלל משחקים.

מועדון לבר מצווה זה רק אצלנו

רגע לפני שאתם חוגגים בר מצווה ומתחילים להתבלט בין מועדני בר מצווה ומעדוני מועדון בת מצווה, אשר מבצעים הפקות איורעים מושלמים ולבין אירועים זולים יותר אשר אתם חלק מההפקה והעול יושב גם עליכם, במועדון בי האפי ברעננה תוכלו למצוא אירוע שלם ומושלם לבר מצווה עם שלל אטרקציות.
צלם מקצועי, דיג'י מקצועי, רחבת ריקודים עם מסכי לידים, דוכני אוכל וכיבוד, מגנטים ושלל אטרקציות אשר יגרמו לאירוע הבר מצווה שלכם להיות מושלם. 
" כאשר נערים חוגגים ימי הולדת בגיל - 13, על פי המסורת והאומה היהודית הם מגיעים לגיל בר מצווה, משמעות מונח זה הוא המעבר מחיי נער לחיי בגרות ולקיחת חלק בקיום מצוות והשלמת מניין "
 
חגיגת בר מצווה היא חגיגה חשובה ביותר - הפיכת ילד לנער והגעתו לגיל המצוות, 
 
למה שלא יחגוג כמו שצריך את ההפרדות מהשלב הילדותי יותר והפיכותי לנער מתבגר כמו שהוא אוהב?

הנה מספר טיפים לחגיגת בר מצווה מושלמת עבורך!

טיפ מס' 1#

תכנן את האירוע, בחר לך את המועדון, בחר לך את האטרקציות, מה אוכלים ומה יהיו השלבים של חגיגת האירוע, איזה מוזיקה תשלב באירוע, קח את החגיגה על כתפייך וביחד עם הוריך תחליטו יחדיו איך תחגוג את חגיגת בר מצווה הזו בצורה הטובה ביותר.

טיפ מס' 2#

חשבו על פעילות מיוחדת, צרו משהו שלא היה קיים באירועי בר מצווה, או מנהג מחו"ל שעושים ב-SWEET SIXTEEN, אל תחששו תעיזו ולתנסו דברים חדשים. בר מצווה זה אירוע מיוחד וכל דבר נחמד ומשותף יצליח בו.

טיפ מס' 3#

שלבו יום כיף, או משהו קצר אחרי המסיבה, גרמו תחושה של עוד, אפשר גם לשלב סדנאות במהלך האירוע או אטרקציה לבר מצווה חיצוניות ומיוחדת, אל תהיו בנאלים - בר מצווה יש פעם בחיים!

בר מצווה במועדון שלנו

מועדון בי הפי ממוקם ברעננה, אך מספק מענה מושלם לכל תושבי אזור השרון - אשר רוצים ליהנות מאירוע של פעם בחיים. כל מי שרוצה לחגוג בר מצווה בכפר סבא או כל סוג של אירוע אחר, יכול להיות רגוע כי בנסיעה של כמה דקות - אתם יכולים ליהנות ממועדון איכותי, אוכל טוב וצוות מיומן אשר יהפוך את בר המצווה שלכם לאירוע שלא תשכחו לעולם. עד כה עשרות חתני שמחה מגיעים אלינו, גם כאלה שרוצים לחגוג בר מצווה בכפר סבא - אך אינם מוצאים אולם או מועדון אשר עומד בכל הדרישות שהם הציבו לעצמם. אנו מאמינים כי האווירה המרעננת, והצוות התוסס - הם אלה אשר יגרמו לכם לבחור בנו כאופציה האידיאלית עבורכם. בנוסף בר מצווה בכפר סבא במקרים מסוימים יכולה לעלות הרבה יותר, מאשר אירוע אשר מתקיים במועדון בי הפי - כך שאם אתם רוצים ליהנות גם ממועדון איכותי וגם ממחירים זולים הגעתם למקום הנכון.

לפרטים נוספים