בר מצווה

חגיגה במועדון בר מצווה

רק במועדון בי הפי!

בר מצווה חוגגים במועדון BHappy, במועדון בי הפי זה לא אירוע רגיל, יש לנו מגוון אטרקציות מגוונות כגון:  שולחנות משחק, תחנות מולטימדיה, גיטר הירו, פרו אוולושן, באולינג, כדורסל אלקטרוני, אגרוף אלקטרוני, הפרה המשוגעת, מגנטים, בר אקטיבי, פונדו שוקלד, דוכני מזון ועוד מגוון אטקרציות על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם! במועדון BHappy חוגגים מכל אזורי השרון.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אטרקציות במועדון בר מצווה - ממש כמו בחלום!

זה ידוע שזה לא פשוט להתחיל לתכנן את האירוע ושזהו האירוע של פעם בחיים והכל צריך להיות מושלם, הגאווה והרצון העז של המשפחה לחגוג מסיבה מרשימה, מתגבר ככל שהבן מגיע לגיל המצוות. לבר מצווה קיימות המון אפשרויות לחגוג ובדרך כלל בעל השמחה הוא זה שקבוע היכן לחגוג, אולם אירועים, גן אירועים, מועדון אירועים או אולי טיסה מסביב לעולם.
מועדון BHappy בדרך כלל עוזר למעורערים שלא יודעים כיצד ואיפה לחגוג את האירוע שלהם, ברגע שבעל השמחה רואה את המועדון הוא מתפעם מכך ובדרך כלל לאחר כמה משחקים ואטרקציות גם לא רוצה לעזוב את המקום ומשתוקק לרגע השמחה.

במועדון BHappy מגוון רחב של הפעלות אשר משתפות את כל החברים באטרקציות מיוחדות למסיבת לבר מצווה להנאה משותפת לכולם ובייחוד לך! תוכלו למצוא במועדון BHappy אשר שוכן באזור השרון וממוקם ברעננה מגוון אטרקציות ומגוון פעילויות שיבטיחו לכם מסיבה שלא ישכחו גם בעוד מאה שנה! וכמובן לדאוג שלא יהיה רגע קט של נחת באירוע שלך ושכולם יהנו בכל רגע נתון!

מועדון לבר מצווה זה רק אצלנו

רגע לפני שאתם חוגגים את אירוע המצווה ומתחילים להתבלט בין מועדני בר מצווה אשר מבצעים הפקות איורעים מושלמים ולבין אירועים זולים יותר אשר אתם חלק מההפקה והעול יושב גם עליכם, במועדון BHappy ברעננה תוכלו למצוא אירוע שלם ומושלם לאירוע בלתי נשכח.

במועדון בר מצווה BHappy שלל אטרקציות אשר יגרמו לאירוע שלכם להיות מושלם. " כאשר נערים חוגגים ימי הולדת בגיל - 13, על פי המסורת והאומה היהודית הם מגיעים לגיל מצוות, משמעות מונח זה הוא המעבר מחיי נער לחיי בגרות ולקיחת חלק בקיום מצוות והשלמת מניין "

חגיגתגיל המצוות היא חגיגה חשובה ביותר - הפיכת ילד לנער והגעתו לגיל המצוות, למה שלא יחגוג כמו שצריך את ההפרדות מהשלב הילדותי יותר והפיכותי לנער מתבגר כמו שהוא אוהב?

הנה מספר טיפים לחגיגת בר מצווה מושלמת עבורך!

טיפ מס' 1#

תכנן את האירוע, בחר לך את המועדון, בחר לך את האטרקציות, מה אוכלים ומה יהיו השלבים של חגיגת האירוע, איזה מוזיקה תשלב באירוע, קח את החגיגה על כתפייך וביחד עם הוריך תחליטו יחדיו איך תחגוג בצורה הטובה ביותר.

טיפ מס' 2#

חשבו על פעילות מיוחדת, צרו משהו שלא היה קיים באירועים של חברים לכיתה, או מנהג מחו"ל שעושים ב-SWEET SIXTEEN, אל תחששו תעיזו ולתנסו דברים חדשים. בר מצווה זה אירוע מיוחד וכל דבר נחמד ומשותף יצליח בו.

טיפ מס' 3#

שלבו יום כיף, או משהו קצר אחרי המסיבה, גרמו תחושה של עוד, אפשר גם לשלב סדנאות במהלך האירוע או אטרקציה חיצוניות ומיוחדת, אל תהיו בנאלים - כי זה אירוע של פעם בחיים יש פעם בחיים!

מסיבת בר מצווה במועדון שלנו

מועדון BHappy ממוקם ברעננה, אך מספק מענה מושלם לכל תושבי אזור השרון - אשר רוצים ליהנות מאירוע של פעם בחיים. כל מי שרוצה לחגוג בר מצווה בכפר סבא או כל סוג של אירוע אחר, יכול להיות רגוע כי בנסיעה של כמה דקות - אתם יכולים ליהנות ממועדון איכותי, אוכל טוב וצוות מיומן אשר יהפוך את האירוע שלכם לאירוע שלא תשכחו לעולם. עד כה עשרות חתני שמחה מגיעים אלינו, גם כאלה שרוצים לחגוג בכפר סבא - אך אינם מוצאים אולם או מועדון אשר עומד בכל הדרישות שהם הציבו לעצמם.

אנו מאמינים כי האווירה המרעננת, והצוות התוסס - הם אלה אשר יגרמו לכם לבחור בנו כאופציה האידיאלית עבורכם. בנוסף אירוע כזה בכפר סבא במקרים מסוימים יכולה לעלות הרבה יותר, מאשר אירוע אשר מתקיים במועדון BHappy - כך שאם אתם רוצים ליהנות גם ממועדון איכותי וגם ממחירים זולים הגעתם למקום הנכון.

לפרטים נוספים