מסיבת בת מצווה

מסיבת יומולדת בת המצווה היא האירוע הראשון בחייה של ילדה שהופכת לנערה, וככזו היא צריכה להיות מיוחדת וכיפית במיוחד. כדי להעניק לבעלת השמחה את יום ההולדת הכי שמח בחייה, חשבנו עבורכם על מספר קונספטים של מסיבות שמאוד קל לארגן. כיום ישנן חנויות ייחודיות המספקות מוצרים למסיבות שמשדרגים במהירות הבזק כל מסיבה ממוצעת לחוויה בלתי נשכחת.

איזה מסיבות בת מצווה אפשר לעשות?

1. בת מצווה נסיכות: זהו קונספט המסיבה המוכר ביותר אך גם ככל הנראה האהוב ביותר על בנות בכל הגילאים. מסיבת נסיכות היא מסיבה על טהרת הנשיות, רעיון שמאוד מתאים למסיבת בת המצווה שבה הילדה בעצם חוגגת את יום ההולדת הראשון שלה בתור נערה. מסיבה מהסוג הזה תכלול כמות גדולה מאוד של צבע ורוד, החל מקישוטי הבלונים על הקירות, דרך כלי השולחן שבוודאי יהיו ורודים ויעוטרו בדמויות נסיכות דיסני ועד להפתעות שיחולקו בסוף המסיבה. כדי לחגוג את רעיון הנשיות עד הסוף, מומלץ לארגן הפעלה שתכלול איפור, מריחת לק וסידור שיער, שיגרמו לבנות להרגיש כמו נסיכות בעצמן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

2. מסיבת בת מצווה עם פיג'מות: קונספט מוכר ואהוב נוסף למסיבות יום הולדת בכלל ומסיבות בת מצווה בפרט הוא מסיבת פיג'מות. במסגרת יום ההולדת יוכלו לצפות הבנות לצפות בסרטון וידאו שהכינו ההורים או החברות מבעוד מועד על בעלת השמחה, לצפות בסרט מצחיק וכמובן לזלול ממתקים ופופקורן מול הטלוויזיה. בנוסף תוכלו לארגן תצוגת אופנה כשמוזמנות האירוע מציגות את הפיג'מות שלהן ולארגן משחק "חבילה עוברת" עם משימות משעשעות שיאתגרו את הבנות. 3. מסיבה מקסיקנית של בת מצווה: כפי שבוודאי משתמע מהם שלה, מסיבה מקסיקנית היא מסיבה על טהרת מדינת מקסיקו והיא כוללת אוכל מקסיקני, שירים בספרדית ועוד. אם רוצים אפשר ללכת עם הרעיון עד הסוף ולקשט את הבית כולו בקישוטים שמייצגים את המדינה ואפילו לתלות פיניאטה. 4. מסיבת בת מצווה בסגנון גן חיות: בהתאם לקונספט של מסיבה זו האורחות כולן יוזמנו להתחפש לחיה האהובה עליהן, בדיונית או מציאותית. במהלך הערב הארוחה תוגש על צלחות עם עיטורי "הלו קיטי" והבנות יצפו בסרט כמו "עידן הקרח" או "מדגסקר". ניתן גם לחשוב על משימות מצחיקות שקשורות לחיות כמו משחק "החמור העיוור". 5. מסיבת בת מצווה קאפקייקס: מסיבה שכולה מבוססת על אחד מהקינוחים האהובים והפופולריים ביותר כיום. במסגרת המסיבה הזו יקשטו הבנות קאפקייקים שהוכנו מבעוד מועד בציפויים וקישוטיים צבעוניים לפי טעמה ורצונה. כמובן שמסיבה שכזו מחייבת סט כולל שכולו באיורי קאפקייקס מהמפיות ועד שקיות ההפתעות שיחולקו בסוף, לצד קאפקייקס אמיתיים עם דמותה של חוגגת בת המצווה, שהבנות ישמחו לקחת איתן הביתה.