ימי הולדת לגילאי 7-8

ימי הולדת לגיל 7 כמו גם ימי הולדת לגיל 8 הנם ימים מיוחדים. הילדים שלנו גדלו בעוד שנה ועברו את השנה-שנתיים הראשונות בבית הספר, הם כבר ממש מתגברים לנגד ענינו. כעת אנו רוצים לחגוג להם יום הולדת מיוחד שהם וכל החברים שלהם יזכרו. ארגון יום הולדת 7 או יום הולדת 8 כרוך לרוב בעבודה מאומצת ומרובה, במיוחד למי שאינו רגיל בארגון ימי הולדת.

יום הולדת לגיל 7:

הילדים צברו במהלך השנה האחרונה חברים חדשים ורבים בבית הספר, התחילו ללמוד דברים חדשים וכעת הם רוצים לבלות עם חבריהם לכיתה. יום הולדת 7 הוא הזדמנות מצוינת לעשות זאת ואתם ודאי תרצו לארגן מסיבה שכוללת את חבריהם לכיתה ולדאוג שכולם יגיעו.

יום הולדת לגיל 8:

בגיל זה הילדים כבר מתחילים לפתח דעות משל עצמן בנוגע למסיבת יום ההולדת. הם רוצים שדמויות אהובות יופיעו ביום ההולדת שלהם, שתהיה תכנית אומנותית מעניינת ולא סתם כיבוד עם שירי יום הולדת 8 ברקע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רעיונות לימי הולדת מיוחדים:

כל יום הולדת 7 או יום הולדת לגיל 8 יכול להיות מיוחד, בהתאם לפעילות המעניינת שתדאגו שתהיה ביום ההולדת. אם בעבר היה ליצן שמגיע ועושה בלונים בצורות, הרי שכיום זה לא מספק את הילדים והם צריכים פעילות של ממש. יום הולדת בנות גיל 8 יכול להיות בקונספט מיוחד של נסיכות ו/או לשלב פעילויות שבנות עשויות לאהוב. כך למשל אם תזמינו מורה לריקוד שתניע את הבנות, תגרום להם לצחוק, להתגבש יחד וליהנות. אפשרות נוספת היא להזמין מפעילה שתכין הצגה מיוחדת לבנות. יום הולדת לבנים יכול להיות פעילויות אתגר, פעילויות ספורט, ג'אגלינג, הפעלות קוסמים, ועוד. כל יום הולדת תוכלו לקשט בסט כלים חד פעמיים מעוצבים תחת קונספט אחיד של דמויות טלוויזיה אהובות ונושאים אהובים.