יומולדת 17

התהליך שבו הילד הופך מנער לבוגר עובר בגילאים 17-19. יום הולדת 17 מסמל את הגיל החשוב, הפסיעה האחרונה לפני סיום הלימודים בבית הספר, ההכנות לקראת הצבא, מתחילים לחשוב בצורה בוגרת יותר על החיים וכל שאנו רוצים הוא להספיק ליהנות לפני הכניסה למסלול האנשים המבוגרים. יום הולדת 17 בדרך כלל מתאפיין במסיבות חברים עם קונספט ייחודי, למשל כמו מסיבת קריוקי. אין לפסול גם אפשרות ליציאה משותפת כמו סרט, באולינג או מסעדה.

יומולדת 18

גיל 18 הוא הגיל ההופך נער בישראל לבוגר. שלא כמו בגיל בר מצווה בו הילד עובר טקס עלייה לתורה, טיול לכותל ועוד, בגיל 18 אין מדובר בטקס דתי. יומולדת 18 מסמל בדרך כלל את סיום הלימודים, הכנה מנטלית אחרונה לקראת השירות הצבאי ו"הרגעים האחרונים שלנו בתור ילדים". מסיבת יום הולדת צריכה להיות בלתי נשכחת. לרוב הבוגרים החדשים ישכרו לופט או יסגרו את דירת הוריהם למסיבה בלתי נשכחת וחווייתית. שתייה, מוסיקה, קריוקי וחברים טובים יעטפו אותנו למשך לילה שלם שנזכור לכל החיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לאחר שסגרתם את כל הפרטים הגדולים - כעת מתחיל כל הכיף

יום הולדת 19 תסמל כבר את תחילת הדרך שלנו כאנשים בוגרים. נהיה כבר שנה בתוך השירות הצבאי, עברנו את הטקסים המשפילים ל"צעירים" בצבא, הכרנו חברים חדשים, התאהבנו והראש והלב נפתחו. כעת זה הזמן אולי לקחת את בן/בת הזוג לארוחה רומנטית על שפת הים, שייט קצר בנמל או אפילו קמפינג בכנרת לאור ירח.