יום הולדת שלושים

יום הולדת 30 כבר בפתח ואנו מתחילים להרגיש את ההתרגשות. אומנם כבר עברנו 29 חורפים ואיננו עוד מתרגשים ממסיבות וחגיגות, אך זו יום הולדת מיוחדת מאוד מכיוון שאנו מתחילים את העשור השלישי בחיינו. שנות ה-20 כמעט כבר מאחורינו וכעת אנו מתחילים לקחת את עצמנו בידיים ולדאוג לעתיד שלנו ולפיתוח המשפחה שלנו. כל זה לא אומר שלא נחגוג נכון?

מקום לחגוג יום הולדת 30:

בחירת מקום לחגוג יום הולדת 30 הוא חלק חשוב בארגון יום ההולדת, בין אם אתם מארגנים אותה לעצמכם או למישהו אחר. יש לקחת בחשבון את כמות המוזמנים, מזג האוויר והתאמת המקום לצרכים שלכם, לדוגמה: מקום נוח למיקום רמקולים ומערכת סאונד למוסיקה או מקום לבמה להופעה אומנותית. בדרך כלל תוכלו לשכור לופט ללילה וזהו פתרון המתאים למרבית סוגי המסיבות. אם אתם מתכוונים לחגוג עם מוסיקה לתוך הלילה, אז כדאי לכם לבדוק את מיקום הלופט או כל מקום אחר שתשכרו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קונספט מיוחד ליום הולדת 30:

יומולדת 30 הוא אירוע שלא תרצו לשכוח. חלק מכם יעדיפו מסיבת יום הולדת 30 קטנה או ערב רומנטי עם בן/בת הזוג וחלק מכם ישמחו למסיבה רועשת ומיוחדת שכוללת מחשבה עד הפרטים הקטנים. אם אלה כאלה, ודאי תרצו לעצב את המקום בו אתם חוגגים כראוי ולדאוג לסט כלים ותפאורה אחידה. כך למשל תרצו תפאורה בצבע ורוד, תפאורה מנומרת, תפאורה בסגנון מסיבת תה ועוד. התקופה שלפני ואחרי? כיצד חגגתם את יום הולדת 29? וכיצד תחגוג את יום הולדת 31? אלה ועוד מחשבות רבות עשויות להתעופף במחשבותיכם בארגון יום הולדת 30 שלכם. השתדלו לא לתת למחשבות האלה להעסיק אתכם כעת וארגנו את יום ההולדת שתמיד חלמתם עליו. אל תחסירו שום פרט בארגון המסיבה: קישורים, כלים חד פעמיים, תכנית אומנותית, אוכל, פרסים וכמובן – עוגה.