יום הולדת חמישים

יש ימי הולדת, יש אירועי החלפת קידומת, אבל יותר מזה, יש יום הולדת חמישים! מה מייחד את האירוע הזה? יותר מחגיגה רגילה, יום הולדת לגיל 50 מציין שינוי משמעותי בחיים עבור החוגג, הוא מסמל מעבר בין תקופות שונות בחיים, וזהו אירוע שכדאי לציין בחגיגה גדולה ובלתי נשכחת.

אז מאיפה מתחילים?

קודם כל, ההכנות צריכות להתחיל בהחלטה לגבי אופי האירוע. מה לדעתכם ישמח את בעל השמחה? כאשר חוגגים יום הולדת 50 לאבא, למשל, קרוב לודאי שחתן יום ההולדת ישמח למתנה ולאירוע המשתף את המשפחה, את הילדים ואת הנכדים. רעיונות לחגיגת יומולדת 50, למשל, יכולים להיות בדומה ל"חיים שכאלה", אירוע שבו מציינים זכרונות מיוחדים של אירועים שקרו לאורך השנים, ילדים ונכדים שנולדו, טיולים משפחתיים משמחים, חברים ותיקים שאבד איתם הקשר, ועוד. מתנה שתוכל להתאים לאירוע בעל אופי כזה יכולה להיות אלבום תמונות המרכז שנים ארוכות של זכרונות (מהילדות ועד היום), או סרט משפחתי בהשתתפות כל הקרובים. ניתן לבחור לציין יומולדת 50 גם באופן אינטימי יותר, וזו יכולה להיות חגיגה של אשה לבעלה. בהכנת אירוע יום הולדת 50 לבעל אפשר להתמקד בשנים שעבר הזוג יחד, בזכרונות משותפים מימי החברות, דרך החתונה, ועד היום. אפשר לציין את האירוע בארוחה אינטימית במסעדה רומנטית, או אפילו בבית, עם שף פרטי ולאור נרות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יום הולדת לגיל 50 – קצת אחרת

גיל 50 הוא בהחלט גיל שמציין מעבר, ויש כאלה המעדיפים לדחות את המסיבות הקונבנציונליות ולחכות עד שיחגגו יום הולדת 55... יום הולדת 50 לבעל הוא הזדמנות להפתיע את חובבי האתגרים והספורט, ולשלוח את חתן יום ההולדת לפעילות שתמיד רצה לנסות – ולא העז. דוגמאות לפעילויות כאלה יכולות להיות קורס טיס, צניחה חופשית, צלילה (בארץ או בחו"ל כחלק מטיול), סנפלינג, קירות טיפוס או אפילו מסעות הישרדות. את רוב הפעילויות ניתן לעשות יחד עם קבוצת חברים, מה שיהפוך את חגיגת יומולדת 50 למיוחדת ובלתי נשכחת! כשמארגנים אירוע יום הולדת 50 לאבא, לבעל או לחבר קרוב, חשוב לתכנן בקפידה על מנת להעניק ליקירכם מסיבה שלא ישכח!