יום הולדת שישים

יום הולדת שישים וכל יום הולדת אשר סוגר עשור בחיים שלנו הוא יום הולדת מיוחד ומשמעותי. כבחור שנה אנו דואגים לשמוח וליהנות עם המשפחה שלנו. סיומו של עשור הוא סיום פרק בחיים שלנו ותחילתו של אחד חדש. לא מדובר בסתם מסיבת יום הולדת 65 או כל גיל אחר אלא במסיבת יום הולדת 60, לכן זוהי הזדמנות נהדרת עבורנו לעצור לרגע ולערוך מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת.

מסיבת יום הולדת שישים:

במהלך שישים שנות חיינו, סביר להניח שעברנו הרבה בחיים ואולי מסיבת יום הולדת שישים לא תרגש אותנו במיוחד. ובכל זאת, לאחר חיים מלאי חוויות: רכישת בית (ואולי יותר), נישואין, ילדים, נכדים, לימודים באוניברסיטה, אהבות, טיולים ועוד, אולי זהו בדיוק הזמן להגשים חלומות. מרוץ החיים שלנו בשלב שבו אנו צריכים ליהנות מכל רגע, להיות יחד עם המשפחה וליהנות מהחצי השני של החיים שלנו מבלי לחשוב רחוק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יום הולדת 60 לאבא:

אבות לרוב פחות מתרגשים ממסיבות וימי הולדת, לרוב הנשים הן בעלי המושכות בכל הקשור לארגון יום הולדת. בארגון מסיבת יום הולדת 30 לאבא יש מעט דברים לארגן יחסית, אולם גם האבא לא יישאר אדיש לטיול משפחתי מגבש, אלבום תמונות שיגרמו לפרצי נוסטלגיה מרגשים, ספר ברכות מכל החברים ועוד.

יום הולדת 60 לאמא:

אימהות יותר מתרגשות ממסיבות וימי הולדת ולכן אף יצפו מהבעל או המשפחה לארגן להן מסיבה או לפחות מחווה נחמדה ליום ההולדת. אחד הרעיונות הפופולריים ביותר בגיל זה הוא ארגון יום הולדת בסגנון "חיים שכאלה". מדובר בחוויה מיוחדת במינה לכלת השמחה, אך הארגון של מסיבה מסוג זה דורש לא מעט מאמץ. לרוב כדאי לפנות לחברה מקצועית להפקת אירועים לארגון האירוע ולהשאיר לכם את הזמנת האורחים. מרבית העבודה במקרה הזה תהיה לאתר את החברים מהעבר וההווה ולדאוג שכמה שיותר מהם יגיעו. על אף שמדובר במאמץ לא קטן, התוצאות עשויות להיות מספקות במיוחד.