ימי הולדת מקוריים

כולנו כבר היינו בחגיגות יום הולדת, וקשה לחדש לנו – מוזיקה, אוכל וממתקים, אולי אפילו אטרקציה ומתנות לאורחים, אבל מה לגבי יום הולדת מקורי באמת?

ימי הולדת מקוריים באמצעות הפעלות

אחת הדרכים לייחד ולבדל את החגיגה שלכם, היא לבחור קונספט מקורי ומעניין שאתם מתחברים אליו, ולבנות את האירוע כולו סביבו. למשל, כמה דוגמאות לאירועי קונספט:
  • מסיבת ארץ הממתקים – מסיבה המבוססת כולה על טהרת המתוק, למי שאוהב ממתקים וסוכריות. החל בחלוקת הזמנות מתוקות, דרך קישוט מקום החגיגה בסוכריות, בעוגיות צבעוניות ומיוחדות, וכלה בעוגת יום הולדת מיוחדת המעוצבת בסגנון בית המכשפה של עמי ותמי, אפשר בקלות ליצור חגיגה מתוקה וצבעונית! בארגון מסיבה כזו שווה להציץ גם באינטרנט, ולשאוב רעיונות מעניינים ויוצאי דופן.
  • חגיגת מדענים לילדים – אם הילד שלכם מתעניין במדע, סקרן ומתעקש לחקור כל דבר, נצלו את ההזדמנות כדי לתת לו להנות! ארגנו יום הולדת מקורי הכולל הפעלה מדעית פשוטה, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, באמצעות האינטרנט, או שתוכלו לפנות אל איש מקצוע שישמח לארגן עבורכם הפעלה מדעית לילדים. חשוב להכין את המוזמנים לבוא בבגדים שאפשר ללכלך אותם, ואפשר לקשט את המסיבה בכלים המזכירים מעבדה, כמו מבחנות עם סוכריות, או מזרקים עם שוקולד.
  • אירוע יום הולדת בסגנון שנות ה-70 – בחגיגה כזו, הכל אפשרי. אפשר לחגוג ימי הולדת מקוריים על פי העשור האהוב עליכם, ובמקרה זה, את האירוע כולו אפשר לקשט בקישוטים המזכירים את התקופה, כמו כדורי דיסקו ואביזרים נוצצים, מומלץ גם לתדרך את האורחים להגיע לבושים בהתאם לתקופת הדיסקו. את המוזיקה שתתנגן לאורך האירוע יש לבסס על טהרת הדיסקו, וכך ניתן לארגן אירוע יום הולדת שנשאב ישירות משנות ה-70.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ימי הולדת מקוריים באמצעות הפעלות

אם אתם מעדיפים לעבוד קצת פחות ולהנות קצת יותר, תוכלו לבחור באופציה הנוחה של הזמנת הפעלה, או מפעיל מיוחד לאירוע שלכם. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, ונתונות לשיקולכם בהתאם לאופי האירוע וקהל המוזמנים. דוגמאות להפעלת יום הולדת מיוחדת יכולות להיות הזמנת כל האורחים למירוץ קארטינג, או לסדנת עיצוב עוגות אישיות (שם יקבל כל משתתף את העוגה שקישט בסיום), אפשר גם לעצב תכשיטים, אם חוגגים יום הולדת מיוחד לקבוצת חברות, או ללכת יחד לרכב על סוסים. לסיכום, חגיגת יום הולדת מקורית היא אפשרית, ויכולה בהחלט להפתיע את האורחים שלכם, הקפידו לבחור את הנושא את ההפעלה בהתאם למוזמנים ולאפשרויות שלכם (אבל במיוחד בהתאם למה שאתם אוהבים), ותזכו להנות מאירוע מיוחד ומקורי.